Dan otvorenih vrata Policijske stanice Ribnik

Datum objave: 29.03.2017
Objavljeno u Novosti
DSC_0834 (Custom)

U okviru obilježavanja 4. aprila, Dana policije Republike Srpske, danas, 28. marta u Policijskoj stanici Ribnik održan je Dan otvorenih vrata. U okviru ovog dana u JU SŠC „Lazar Đukić“ održano je predavanje srednjoškolcima na temu „Bezbjednost saobraćaja i opasnosti od droga, alkohola i pušenja“. Predavanje o bezbjednosti saobraćaja održano je i u JU OŠ „Nikola Mačkić“ u Previji, a učenici sedmog razreda JU OŠ „Desanka Maksimović“ iz Gornjeg Ribnika posjetili su Policijsku stanicu Ribnik i upoznali se sa poslovima policijskih službenika i sa materijalno-tehničkim sredstvima sa kojima raspolažu. „Cilj nam je da u sklopu projekta „Rad policije u zajednici“ upoznamo učenike o našim poslovima i sa materijalno-tehničkim sredstvima koje koristimo u svom radu“, rekao je Jovica Ivanović, komandir PS Ribnik.

Predstavnici PS Ribnik i Opštine Ribnik položili su vijence i zapalili svijeće na spomen obilježju podignutom poginulim policajcima u Previji. Ovom prilikom Radenko Banjac, načelnik opštine Ribnik je istakao da je je saradnja PS Ribnik i opštine Ribnik na zavidnom nivou.

 

Tekst i fotografije

Vesna Kevac

Anketa

Da li ste zadovoljni uslugama koje pruža Dom zdravlja Ribnik

Loading ... Loading ...