Sajam zanimanja za devete razrede osnovnih škola

Datum objave: 06.04.2017
Objavljeno u Novosti
GRB opstine Ribnik jpg (100x156)

Učenici devetih razreda, koji su u nedoumici koju srednju školu da upišu imaće priliku da rješenje pronađu u petak 7. aprila na Sajmu zanimanja u Tesliću. Organizator Sajma zanimanja je Minstarstvo prosvjete i kulture u saradnji sa Republičkom agencijom za mala i srednja preduzeća, Zavodom za zapošljavalje RS, Privrednom komorom RS, Unijom udruženja poslodavaca RS, samostalni privrednici. Cilj je upoznati buduće osnovce sa strukama i zanimanjima sa fokusom na zanimanja koja su potrebna privredi.

Na Sajam zanimanja u Teslić otputovaće i 66 učenika devetih razreda sve tri osnovne škole iz Ribnik pod pokroviteljstvom načelnika opštine Radenka Banjca.

Vesna Kevac

Anketa

Da li ste zadovoljni uslugama koje pruža Dom zdravlja Ribnik

Loading ... Loading ...