Drugi sastanak Opštinskog razvojnog tima i prvi konstitutivni sastanak Partnerske grupe

Datum objave: 05.06.2017
Objavljeno u Novosti
DSC_1265 (Custom)

Na drugom sastanku Opštinskog razvojnog tima predstavljena je radna verzija Socio-ekonomske analize.

„Opštinskom razvojnom timu, kao operativnom organu za izradu Strategije razvoja opštine Ribnik, predstavili smo dosadašnje rezultate Socio-ekonomske analize, koja je urađena 90% njenog kapaciteta. Iznijeli smo osnovna zapažanja koja smo identifikovali tokom rada na ovom dokumentu. Zajedno sa onim ljudima koji su radili na njegovoj izradi  utvrdili smo neke prijedloge radne verzije zaključaka iza svake oblasti koja čini Socio-ekonomsku analizu. Po završetku ovog dokumenta, naše naredna faza su SWOT analiza, odnosno strateško fokusiranje“, rekao je Tomislav Todorović, stručni konsultant za izradu Strategije razvoja opštine Ribnik.

Održan je i prvi konstitutivni sastanak Partnerske grupe. Za predsjednika je izabran Radenko Banjac dok su Svjetlana Elez, Željko Višekruna i Dragan Karać potpredsjednici Partnerske grupe. Potpisana je Partnerska izjava s namjerom da članovi Partnerske grupe  žele da učestvuju u  ovom procesu i da će biti  partneri opštini Ribnik na izradi strategije razvoja opštine Ribnik. Tomislav Todorović upoznao je članove Partnerske grupe sa aktivnostima koji se tiču izrade Strategije razvoja opštine Ribnik.

 

Tekst i fotografija

Vesna Kevac

Anketa

Da li ste zadovoljni uslugama koje pruža Dom zdravlja Ribnik

Loading ... Loading ...