Prvačićima uručili poklone

Datum objave: 13.09.2017
Objavljeno u Novosti
DSC_2133

Povodom Dana i Krsne slave opštine Ribnik, Male gospojine, Radenko Banjac, Načelnik opštine i Daliborka Davidović, Načelnica odjeljenja za društvene djelatnosti, obišli su sve tri osnovne škole i prvačićima uručili prigodne poklone.

„Danas smo imali jedno lijepo druženje sa prvačićima naših škola. Ove godine je upisano 36 učenika u prvi razred. Žao nam je što ih nema više, ali se nadamo da će se njihov broj povećati dogodine. Prvačićima smo danas uručili skromne pokolne, poželjeli im sretan početak školovanja sa željom da budu dobri đaci i slušaju svoje učitelje i roditelje“, rekao je Banjac.

Ove školske godine u JU OŠ „Desanka Maksimović“ iz Gornjeg Ribnika upisano je 13, u JU OŠ „Nikola Mačkić“ iz Donje Previje 18, a u JU OŠ „Petar Kočić“ iz Sitnice 5 prvačića. Svi oni su  goste dočekali i pozdravili pjesmicama i recitacijama.

 

Tekst i fotografije

Vesna Kevac

Anketa

Da li ste zadovoljni uslugama koje pruža Dom zdravlja Ribnik

Loading ... Loading ...