Poziv za davanje prijedloga i mišljenja za izradu Programa rada Skupštine opštine za 2018. godinu

Datum objave: 22.11.2017
GRB opstine Ribnik jpg (100x156)
  • Načelniku opštine,
  • Zamjeniku Načelnika opštine,
  • Odjeljenju za opštu upravu,
  • Odjeljenju za privredu,
  • Odjeljenju za finansije,
  • Odjeljenju za društvene djelatnosti,
  • Predsjednicima klubova odbornika,
  • Mjesnim zajednicama,
  • Građanima i udruženjima građana (putem zvanične internet stanice Opštine)

Obavještavamo Vas da su u toku pripreme na izradi prijedloga Programa rada Skupštine  opštine Ribnik za 2018. god.

Podsjećamo da Program rada treba da sadrži zadatke Skupštine koji su u njenoj nadležnosti u skladu sa Ustavom, Zakonom, Statutom opštine i utvrđenom politikom  razvoja Opštine, kao i druge poslove i zadatke  koji su u nadležnosti  Skupštine.

Na osnovu primljenih prijedloga, mišljenja i sugestija, Kolegijum Skupštine  priprema i utvrđuje Prijedlog programa rada Skupštine koji se upućuje Skupštini na razmatranje i usvajanje.

Vezano za naprijed rečeno, a na osnovu člana 125. Poslovnika o radu Skupštine opštine Ribnik (“Službeni  glasnik opštine Ribnik” br. 7/17) pozivamo Vas da  iznesete svoje prijedloge, mišljenja i sugestije o pitanjima koja treba unijeti u Program rada Skupštine za 2018. godinu, te da iste dostavite Skupštini opštine najkasnije do 04.12.2017. god.

Predsjednik Skupštine opštine

Mr Duško Dakić