Sastanak fokus grupa društvenog sektora za izradu Strategije razvoja opštine Ribnik

Datum objave: 24.11.2017
Objavljeno u Novosti
DSC_2651

Na prvom sastanku fokus grupa za društvene djelatnosti kao što su zdravstvo, školstvo, sport, kultura i nevladine organizacije, Mile Vračar – koordinator za izradu Strategije razvoja opštine Ribnik, upoznao je sve prisutne sa dosadašnjim aktivnostima sprovedenim na izradi Strategije.

Daliborka Davidović, načelnica odjeljenja za društvene djeltnosti opštine Ribnik je zadovoljna održanim sastankom. „Članovi fokus grupa su pokazali zainteresovanost i spremnost da učestvuju i budu dio tima koji će kreirati strateški plan razvoja opštine Ribnik“, rekla je Davidović.  Ona je dodala da je dogovoreno da članovi fokus grupa pripreme projektne ideje koje će dostaviti odjeljenju za društvene djelatnosti kako bi iste našle mjesto u Strategiji i u nekom budućem periodu bile i realizovane.

Obrazac na kojem svi zainteresovani mogu dostaviti svoj prijedlog projektne ideje nalazi se ispod, kao i pregled i ostale dokumentacije izrađene u dosadašnjoj proceduri izrade Ctrategije razvoja opštine Ribnik.

OBRAZAC PROJEKTNE IDEJE

MATRICA RAZVOJA

SOCIO-EKONOMSKA ANALIZA

SWOT ANALIZA

Anketa

Da li ste zadovoljni uslugama koje pruža Dom zdravlja Ribnik

Loading ... Loading ...