Preliminarna rang lista stipendista Opštine Ribnik

Datum objave: 28.12.2017
Objavljeno u Novosti
GRB opstine Ribnik jpg (100x156)

 

 

 

 

 

 

VI  GODINA

  1. Nikola Malešević – Medicinski fakultet,
  2. Milana Petrović – Medicinski fakultet,

 

V GODINA

  1. Dragana Blagojević – Medicinski fakultet,

 

IV GODINA

  1. Nemanja Kevac – Fakultet za sport,
  2. Marija Macanović – Fakultet političkih nauka-socijalni rad,
  3. Maja Kojić – Visoka medicinska škola,
  4. Ilija Bilak – Šumarski fakultet,
  5. Čedo Ergceg – Ekonomski fakultet,
  6. Sanja Tepić – Pravni fakultet,
  7. Željko Čutura – Šumarski fakultet,
  8. Drago Stojaković – Saobraćajni fakultet,
  9. Branka Dragojević – Šumarski fakultet
  10. Željko Nikolić – Matematika i informatika,
  11. Dragana Krkeljaš – Filološki fakultet-ruski jezik,

 

III  GODINA

  1. Branka Todorović – Filološki fakultet-engleski jezik,
  2. Nikolina Ćulum – Filozofski fakultet-predškolsko,
  3. Milana Valan – Pedagoški fakultet-razredna nastava,
  4. Gordana Kaurin – Ekologija,
  5. Vedrana Janković – Filozofski fakultet-predškolsko,
  6. Nikolina Grabež – Banja Luka College,
  7. Lazar Tica – Filološki fakultet-srpski jezik,
  8. Danijela Mišković – Medicinski fakultet,
  9. Marijana Barjaktarević – Fakultet poslovne ekonomije,
  10. Nikolina Marković – Fakultet za poslovne studije,
  11. Miloš Davidović – Fakultet pravnih nauka,
  12. Marija Dmitrović – Filozofski fakultet – njemački,

 

II  GODINA

  1. Cvijo Karać – Šumarski fakultet,
  2. Ratko Lučar – PMF – fizika,
  3. Jovo Savić – Elektrotehnički fakultet,
  4. Aleksandra Mitrović – Fakultet za poslovne studije,
  5. Dragana Todorović – Medicinski fakultet,
  6. Marinko Vračar – Fakultet fizičkog vaspitanja i sporta,
  7. Milica Savanović – Saobraćajni fakultet,
  8. Aleksandar Travar – Saobraćajni fakultet,
  9. Marijana Matić – Medicinski fakultet,
  10. Marijana Đukić – Pravni fakultet,
  11. Mihaela Amidžić – Fakultet političkih nauka
  12. Boško Stojanović – Šumarski fakultet,
  13. Milica Erceg – Ekonomski Fakultet,
  14. Zoran Bilaković – Šumarski fakultet,
  15. Petar Hrgić – Šumarski fakultet,
  16. Nevena Kljajić – Ekonomski fakultet,
  17. Biljana Kuridža – Šumarski fakultet,
  18. Đorđo Gajić – Šumarski fakultet,
  19. Milan Branković – Fakultet za bezbjednost i zaštitu,
  20. Dragana Mandić – Filološki fakultet-italijanski jezik,
  21. Jelena Vasiljević PMF – ekologija i zaštita životne sredine,
  22. Dragana Todorović – Univerzitet za poslovne studije,
  23. Tijana Bajić PMF – fizika,
  24. Jelena Davidović PMF – matematika i informatika,

 

GODINA

  1. Dajana Prolić – Fakultet pravnih nauka,
  2. Bojana Stojanović – Pravni fakultet,
  3. Vita Todorović – Filozofski fakultet – učiteljski,
  4. Danijela Dragoljević PMF – prostorno planiranje,
  5. Željka Stanišić – Filološki fakultet-italijanski jezik,
  6. Dajana Krndija – Filozofski fakultet – učiteljski,
  7. Ivana Vračar – Saobraćajni fakultet,
  8. Davorka Lučar – Univerzitet za poslovne studije,
  9. Nikolina Dmitrović – Saobraćajni fakultet,
  10. Nataša Lučar – Fakultet bezbjednosnih nauka,
  11. Tatjana Miljević – Filozofski fakultet – učiteljski,
  12. Vanja Jovanović – Saobraćajni fakultet,
  13. Nikola Petrović – Univerzitet za poslovne studije,
  14. Boris Tepić –  Saobraćajni fakultet,
  15. Sanja Arambašić – Medicinski fakultet,
  16. Tanja Kljajić – Fakultet bezbjednosnih nauka,
  17. Vesna Lekić – Filozofski fakultet – učiteljski,
  18. Biljana Krndija – Ekonomski fakultet,
  19. Marko Galić – Mašinski fakultet,
  20. Anđelko Stojičić – Mašinski fakultet,
  21. Zorana Todorović – Filozofski fakultet – učiteljski,
  22. Milica Moravac – Poljoprivredni fakultet,
  23. Dragana Malešević – Medicinski fakultet,
  24. Srđan Kaurin – Univerzitet za poslovne studije,
  25. Slobodan Vračar – Pravni fakultet,
  26. Nikolina Vulić – Poslovna ekonomija,
  27. Suzana Malešević – Saobraćajni fakultet,
  28. Pavo Stojaković – Arhitektonsko-građevinski fakultet,
  29. Nikolina Ivanović – Banja Luka College,
  30. Aleksandra Stanković – Tehnološki fakultet,
  31. Đorđe Petrović – Mašinski fakultet,
  32. Tanja Bajić – Arhitektonsko-građevinski fakultet,
  33. Andreja Radak – FPN – Sociologija,

 

Gore navedena rang lista predstavlja spisak 83 studenta  koji ispunjavaju uslove tražene u Javnom konkursu za dodjelu studentskih stipendija za 2018. godinu.

Na Preliminarnu listu može se uložiti prigovor u roku od 8 dana od dana objavljivanja na oglasnoj ploči i internet stranici Opštine Ribnik. Prigovor se podnosi Načelniku opštine (šalter sala, šalter broj 1.).

Anketa

Da li ste zadovoljni uslugama koje pruža Dom zdravlja Ribnik

Loading ... Loading ...