Прелиминарна ранг листа стипендиста Општине Рибник

Датум објаве: 28.12.2017
Objavljeno u Новости
GRB opstine Ribnik jpg (100x156)

 

 

 

 

 

 

VI  ГОДИНА

  1. Никола Малешевић – Медицински факултет,
  2. Милана Петровић – Медицински факултет,

 

V ГОДИНА

  1. Драгана Благојевић – Медицински факултет,

 

IV ГОДИНА

  1. Немања Кевац – Факултет за спорт,
  2. Марија Мацановић – Факултет политичких наука-социјални рад,
  3. Маја Којић – Висока медицинска школа,
  4. Илија Билак – Шумарски факултет,
  5. Чедо Ергцег – Економски факултет,
  6. Сања Тепић – Правни факултет,
  7. Жељко Чутура – Шумарски факултет,
  8. Драго Стојаковић – Саобраћајни факултет,
  9. Бранка Драгојевић – Шумарски факултет
  10. Жељко Николић – Математика и информатика,
  11. Драгана Кркељаш – Филолошки факултет-руски језик,

 

III  ГОДИНА

  1. Бранка Тодоровић – Филолошки факултет-енглески језик,
  2. Николина Ћулум – Филозофски факултет-предшколско,
  3. Милана Валан – Педагошки факултет-разредна настава,
  4. Гордана Каурин – Екологија,
  5. Ведрана Јанковић – Филозофски факултет-предшколско,
  6. Николина Грабеж – Banja Luka College,
  7. Лазар Тица – Филолошки факултет-српски језик,
  8. Данијела Мишковић – Медицински факултет,
  9. Маријана Барјактаревић – Факултет пословне економије,
  10. Николина Марковић – Факултет за пословне студије,
  11. Милош Давидовић – Факултет правних наука,
  12. Марија Дмитровић – Филозофски факултет – њемачки,

 

II  ГОДИНА

  1. Цвијо Караћ – Шумарски факултет,
  2. Ратко Лучар – ПМФ – физика,
  3. Јово Савић – Електротехнички факултет,
  4. Александра Митровић – Факултет за пословне студије,
  5. Драгана Тодоровић – Медицински факултет,
  6. Маринко Врачар – Факултет физичког васпитања и спорта,
  7. Милица Савановић – Саобраћајни факултет,
  8. Александар Травар – Саобраћајни факултет,
  9. Маријана Матић – Медицински факултет,
  10. Маријана Ђукић – Правни факултет,
  11. Михаела Амиџић – Факултет политичких наука
  12. Бошко Стојановић – Шумарски факултет,
  13. Милица Ерцег – Економски Факултет,
  14. Зоран Билаковић – Шумарски факултет,
  15. Петар Хргић – Шумарски факултет,
  16. Невена Кљајић – Економски факултет,
  17. Биљана Куриџа – Шумарски факултет,
  18. Ђорђо Гајић – Шумарски факултет,
  19. Милан Бранковић – Факултет за безбједност и заштиту,
  20. Драгана Мандић – Филолошки факултет-италијански језик,
  21. Јелена Васиљевић ПМФ – екологија и заштита животне средине,
  22. Драгана Тодоровић – Универзитет за пословне студије,
  23. Тијана Бајић ПМФ – физика,
  24. Јелена Давидовић ПМФ – математика и информатика,

 

ГОДИНА

  1. Дајана Пролић – Факултет правних наука,
  2. Бојана Стојановић – Правни факултет,
  3. Вита Тодоровић – Филозофски факултет – учитељски,
  4. Данијела Драгољевић ПМФ – просторно планирање,
  5. Жељка Станишић – Филолошки факултет-италијански језик,
  6. Дајана Крндија – Филозофски факултет – учитељски,
  7. Ивана Врачар – Саобраћајни факултет,
  8. Даворка Лучар – Универзитет за пословне студије,
  9. Николина Дмитровић – Саобраћајни факултет,
  10. Наташа Лучар – Факултет безбједносних наука,
  11. Татјана Миљевић – Филозофски факултет – учитељски,
  12. Вања Јовановић – Саобраћајни факултет,
  13. Никола Петровић – Универзитет за пословне студије,
  14. Борис Тепић –  Саобраћајни факултет,
  15. Сања Арамбашић – Медицински факултет,
  16. Тања Кљајић – Факултет безбједносних наука,
  17. Весна Лекић – Филозофски факултет – учитељски,
  18. Биљана Крндија – Економски факултет,
  19. Марко Галић – Машински факултет,
  20. Анђелко Стојичић – Машински факултет,
  21. Зорана Тодоровић – Филозофски факултет – учитељски,
  22. Милица Моравац – Пољопривредни факултет,
  23. Драгана Малешевић – Медицински факултет,
  24. Срђан Каурин – Универзитет за пословне студије,
  25. Слободан Врачар – Правни факултет,
  26. Николина Вулић – Пословна економија,
  27. Сузана Малешевић – Саобраћајни факултет,
  28. Паво Стојаковић – Архитектонско-грађевински факултет,
  29. Николина Ивановић – Banja Luka College,
  30. Александра Станковић – Технолошки факултет,
  31. Ђорђе Петровић – Машински факултет,
  32. Тања Бајић – Архитектонско-грађевински факултет,
  33. Андреја Радак – ФПН – Социологија,

 

Горе наведена ранг листа представља списак 83 студента  који испуњавају услове тражене у Јавном конкурсу за додјелу студентских стипендија за 2018. годину.

На Прелиминарну листу може се уложити приговор у року од 8 дана од дана објављивања на огласној плочи и интернет страници Општине Рибник. Приговор се подноси Начелнику општине (шалтер сала, шалтер број 1.).

Анкета

Да ли сте задовољни услугама које пружа Дом здравља Рибник

Loading ... Loading ...