27 децембар, 2021.

Празнични пријем за представнике невладиног сектора

Поводом наступајућих новогодишњих и божићних празника, начелник општине Рибник Небојша Караћ је у просторијама општинске управе организовао пријем за представнике невладиних  удружења и организација и то: УЖ”Превија, КСС “Св. Мученице Вера, Нада, Љубав”, УЖ “Врбљани”, КСС “Блага Марија” подружница Рибник, КУД “Рибник”,  Еко- етно покрет ”Димитор”, Удружење родитеља са 4 и више дјеце ”Лав”,  Шаховски клуб “Рибник”, СПЕД “Мачкића камен”, КМФ “Викторија”, Ловачко удружење ”Рибник”, Удружење спортских риболоваца “Рибник”, Општинско удружење пензионера “Рибник”, Удружење произвођача воћних ракија “Сана” и  ПГ  “Сладојевић”.

На пријему су размјењене честитке поводом наступајућих празника и изражена нада да ће сарадња општинске управе и невладиног сектора бити успјешна и у наредној години.