29 децембар, 2021.

Празнични пријем за представнике јавних установа и предузећа

Поводом наступајућих новогодишњих и божићних празника, начелник општине Рибник Небојша Караћ је данас у 11:00 часова у просторијама општинске управе  организовао пријем за представнике јавних васпитно-образовних установа и то: ЈПУ “Србија” Рибник, ЈУ ОШ “Десанка Максимовић” Рибник,  ЈУ ОШ “Никола Мачкић” Превија,  ЈУ ОШ “Петар Кочић” Ситница, ЈУ СШЦ “Лазар Ђукић” Рибник,  а потом у 13:00 часова  и за представнике осталих јавних установа и предузећа и то: ЈЗУ “др Драган Војводић” Рибник, ЈУ “Културно спортски центар Рибник”, ЈУ  “Центар за социјални рад” Рибник, ЈУ “Народна библиотека Рибник”, ЈУ “Туристичка организација општине Рибник”, КП “Рибник” а.д. Ватрогасно друштво Рибник, ШГ “Рибник”,  Пошта Рибник и Полицијска станица Рибник.

На пријему су размјењене честитке поводом наступајућих празника и изражена нада да ће сарадња општинске управе и јавних установа и предузећа  бити успјешна и у наредној години.