17 август, 2022.

О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е

Дана, 22.08.2022. године (понедељак)  у склопу пројекта “ Набавка пољопривредне механизације, опреме, и алата у оквиру реализације првог Програма подршке Владе Мађарске привреди у Републици Српској“ одржаће се презентација програма заинтересованим произвођачима са почетком:

08,00 часова у општини Дринић,  Центар бб.

10,00 часова у општини Мркоњић Град.

Презентацију ће одржати  представници Фондације за одрживи развој Републике Српске.

Позивају се сви пољопривредни произвођачи, физичка лица, Удружења пољпривредних произвођача, Пољопривредне задруге и друга правна лица са подручја општине Рибник да присуствују презентацији програма, обзиром да ће 1. септембра  бити објављен  Јавни позив за додјелу бесповратних средстава пољопривредницима у Републици Српској за набавку пољопривредне механизације, опреме, и алата мађарске производње.