28 децембар, 2021.

Празнични пријем за представнике удружења проистеклих из рата и представнке црквених општина

Поводом наступајућих новогодишњих и божићних празника, начелник општине Рибник Небојша Караћ је данас у 11:00 часова у просторијама општинске управе  организовао пријем за представнике Општинске борачке организације и удружења проистеклих из рата :Удружење РВИ општине Рибник, Удружење ратних заробљеника и логораша и Удружење ветерана и бораца “Орлови”, а потом у 13:00 часова  и за представнике црквених општина СПЦО Рибник, СПЦО Превија, СПЦО Врбљани, СПЦО Кључ, СПЦО Чађавица и Светоархангелског манастира Трескавац.

На пријему су размјењене честитке поводом наступајућих празника и изражена нада да ће сарадња општинске управе и борачких удружења односно  сарадња општинске управе и  црквених општина  бити успјешна и у наредној години.