28 decembar, 2021.

Praznični prijem za predstavnike udruženja proisteklih iz rata i predstavnke crkvenih opština

Povodom nastupajućih novogodišnjih i božićnih praznika, načelnik opštine Ribnik Nebojša Karać je danas u 11:00 časova u prostorijama opštinske uprave  organizovao prijem za predstavnike Opštinske boračke organizacije i udruženja proisteklih iz rata :Udruženje RVI opštine Ribnik, Udruženje ratnih zarobljenika i logoraša i Udruženje veterana i boraca “Orlovi”, a potom u 13:00 časova  i za predstavnike crkvenih opština SPCO Ribnik, SPCO Previja, SPCO Vrbljani, SPCO Ključ, SPCO Čađavica i Svetoarhangelskog manastira Treskavac.

Na prijemu su razmjenjene čestitke povodom nastupajućih praznika i izražena nada da će saradnja opštinske uprave i boračkih udruženja odnosno  saradnja opštinske uprave i  crkvenih opština  biti uspješna i u narednoj godini.