24 новембар, 2022.

Туристичкој организацији општине Рибник додијељена диплома са златном медаљом на сајму туризма у Новом Саду

Туристичка организација општине Рибник добитник је дипломе са златном медељом за врхунски ниво организовања туристичког производа „Црна Краљица“ на 53. међународном сајму туризма који је одржан у Новом саду од 17.- 19. новембра. Ове године сајам је окупио преко 250 учесника из Србије, Црне Горе, Републике Српске , Сјеверне Македоније, Хрватске, Словеније, Мађарске, Турске, Румуније, Кипра, Бугарске, Ирака и Аустрије.

„Учешће на овом сајму је била прилика да се  поред постојеће понуде представи и нови туристички производ општине Рибник за чије креирање дугујемо захвалност колегама из Туристичке организације Републике Српске као и  општини Рибник.“  - Истакла је Свјетланa Елез, директорица туристичке организације Рибник.