24 novembar, 2022.

Turističkoj organizaciji opštine Ribnik dodijeljena diploma sa zlatnom medaljom na sajmu turizma u Novom Sadu

Turistička organizacija opštine Ribnik dobitnik je diplome sa zlatnom medeljom za vrhunski nivo organizovanja turističkog proizvoda „Crna Kraljica“ na 53. međunarodnom sajmu turizma koji je održan u Novom sadu od 17.- 19. novembra. Ove godine sajam je okupio preko 250 učesnika iz Srbije, Crne Gore, Republike Srpske , Sjeverne Makedonije, Hrvatske, Slovenije, Mađarske, Turske, Rumunije, Kipra, Bugarske, Iraka i Austrije.

„Učešće na ovom sajmu je bila prilika da se  pored postojeće ponude predstavi i novi turistički proizvod opštine Ribnik za čije kreiranje dugujemo zahvalnost kolegama iz Turističke organizacije Republike Srpske kao i  opštini Ribnik.“  - Istakla je Svjetlana Elez, direktorica turističke organizacije Ribnik.