Инвестиције

01 новембар, 2022.

ЗАВРШЕНА ПРВА ФАЗА РЕКОНСТРУКЦИЈЕ „РИБНИЧАНКЕ“

У Рибнику је у току  пројекат „Реконструкција и адаптација објекта Рибничанка за нову намјену – Културно – Административни центар у Рибнику коју спроводи Општина Рибник. Пројектом је предвиђена потпуна обнова и стављање у функцију новог Културно - административног центра у самом центру општине Рибник. У првој фази извршена је комплетна санација крова, урађена нова фасада, замјена вањске и унутрашње столарије. У наредној фази  планирано је да се адаптира комплетна зграда – мокри чворови,електро инсталације, намјенске канцеларије као и позоришна-кино сала чиме ће грађани општине Рибник добити један савремени мултифункционални простор који ће унаприједити пословни и културни амбијент општине Рибник.

Укупна вриједност радова  је 315.982,00КМ без ПДВ.