09 новембар, 2022.

ОБАВЈЕШТЕЊЕ - Приједлоге и мишљења за израду Програма рада Скупштине општине Рибник за 2023. годину, тражимо -

Број:02-022-13/22

Датум 09.11.2022. године

• Начелнику општине
  • Одјељењу за општу управу и друштвене дјелатности
  • Одјељење за привреду
  • Одјељење за финансије
  • Одборницима, мјесним заједницама, грађанима и удружењима (путем званичне интернет странице Општине)

ПРЕДМЕТ: Приједлоге и мишљења за израду Програма рада Скупштине општине Рибник за 2023. годину, тражимо -

Обавјештавамо Вас да су у току припреме на изради приједлога Програма рада Скупштине општине Рибник за 2023. годину.

Напомињемо да Програм рада треба да садржи задатке Скупштине који су у њеној надлежности у складу са уставом, законом, статутом општине и утврђеном политиком развоја општине, као и друге послове и задатке који су у надлежности Скупштине.

На основу примљених приједлога, мишљења и сугестија, Колегијум Скупштине припрема и утврђује приједлог Програма рада Скупштине који се упућује Скупштини на разматрање и усвајање.

Везано за напријед наведено, а на основу члана 125. Пословника о раду Скупштине општине Рибник („Службени гласник општине Рибник“ бр. 7/17 и 3/22) позивамо Вас да изнесете своје приједлоге, мишљења и сугестије о питањима која треба унијети у Програм рада Скупштине за 2023. годину, те да исте доставите Скупштини општине најкасније до 16.12.2022. године.

Предсједник Скупштине општине

мр Душко Дакић