29 фебруар, 2024.

ПОСЈЕДНИЦИМА ПАРЦЕЛА 7/31-1, у К.О. Долови

Предмет: ПОЗИВ, доставља се –

Поштовани,

Службена евиденција Општине Рибник располаже захтјевима грађана који се односе на куповину земљишта у власништву Општине Рибник а којима је је у периоду непосредно  након завршетка ратних дејстава, као избјеглим и расељеним лицима тадашње руководство општине додјелило земљиште у власништву Општине Рибник ради изградње стамбених објеката. Правилан поступак за додјелу земљишта никада није спроведен те из истог разлога ни грађани који су на општинском земљишту саградили стамбене објекте нису могли бити уписани као власници нити земљишта нити поменутих објеката, стога позивамо посједнике парцела К.О. Долови, да дана 12.03.2024. године, (уторак), у 11 часова, у сали Скупштине Општине Рибник, присуствују састанку ради упознавања са процедуром припреме рјешавања имовинскоправних односа на наведеним парцелама те да донесу сву расположиву документацију у вези парцеле која је предмет њиховог имовинскоправног захтјева.

Начелник општине

Небојша Караћ