16 јун, 2022.

Пријем за ученике такмичаре

Небојша Караћ, начелник општине Рибник и Душко Дакић, предсједник Скупштине општине Рибник данас су приредили пријем за ученике основних школа који су учествовали на регионалним и републичким такмичењима. За успјешан рад и труд 19 ученика je награђено књигoм, захвалницом и пригодним поклоном.

Начелник општине се захвалио ученицима, јер својим залагањем промовишу општину Рибник. Пожелио им је срећу у будућем школовању уз обећање да ће општина Рибник наставити да се труди побољшати услове за успјешно школовање и живот у нашој локалној заједници и уз очекивање  да ће  награђивање најбољих ученика постати традиционално.

Ријечи похвале ученицима упутио је и предсједник Скупштине општине који је ученике позвао да и даље вриједно уче и раде и буду примјер другима