15 април, 2022.

Посјета малишана Јавне предшколске установе „Србија“ Општинској управи Рибник

Данас су малишани предшколске групе Јавне предшколске установе „Србија“ са директорицом Зорицом Стојановић и васпитачицом Миланом Каурин у оквиру посјета Јавним установама општине Рибник планираних Годишњим програмом рада установе посјетили руководство општине Рибник на челу са начелником општине. Малишани су у пријатном дружењу упознали основне појединости о раду општинске управе, изнијели своје идеје и договорили набавку базена за купање коју ће финансирати општина Рибник како би дјеца могла проводити активности везане за љетњи период и уживати у купању у врелим љетњим данима.

У веселој и распјеваној атмосфери размијењени су поклони, Начелник општине је добио на поклон слику коју су малишани креирали и урадили, а малишани су добили пригодне поклоне који ће им користити у даљим дјечијим креацијама и раду.