15 april, 2022.

Posjeta mališana Javne predškolske ustanove „Srbija“ Opštinskoj upravi Ribnik

Danas su mališani predškolske grupe Javne predškolske ustanove „Srbija“ sa direktoricom Zoricom Stojanović i vaspitačicom Milanom Kaurin u okviru posjeta Javnim ustanovama opštine Ribnik planiranih Godišnjim programom rada ustanove posjetili rukovodstvo opštine Ribnik na čelu sa načelnikom opštine. Mališani su u prijatnom druženju upoznali osnovne pojedinosti o radu opštinske uprave, iznijeli svoje ideje i dogovorili nabavku bazena za kupanje koju će finansirati opština Ribnik kako bi djeca mogla provoditi aktivnosti vezane za ljetnji period i uživati u kupanju u vrelim ljetnjim danima.

U veseloj i raspjevanoj atmosferi razmijenjeni su pokloni, Načelnik opštine je dobio na poklon sliku koju su mališani kreirali i uradili, a mališani su dobili prigodne poklone koji će im koristiti u daljim dječijim kreacijama i radu.