03 новембар, 2023.

Потписан Уговор о сарадњи ЈУ „Центар за социјални рад “Рибник и Клуба малог фудбала „Викторија“

Директор ЈУ „Центар за социјални рад“ Рибник Санела Лучар и предсједник Клуба малог фудбала „Викторија“ Жељко Станишић потписали су уговор о сарадњи којим се КМФ „Викторија“ обавезује да ће у наредном периоду 30% од укупно продатих улазница на домаћим утакмицама прослиједити ЈУ,,Центар за социјални рад“ Рибник, у циљу  помоћи  најугроженијим корисницима социјалних права у виду корпи животних  намирница. Циљ сарадње је подизање свијести код цјелокупног друштва о потребама најугроженијих чланова наше општине, истицање хуманости, великодушности и  племенитости као највриједнијих људских особина, промоција спорта и емпатије међу младима и социјализација свих чланова друштва.

Санела Лучар је изразила захвалност КМФ „Викотрија“ што су препознали значај овакве сарадње и што постоје људи добре воље спремни да помогну, те је  позвала

све љубитеље спорта да подрже ову акцију и  уживајући у фудбалу дају свој допринос најугроженијим становницима наше локалне заједнице.

Жељко Станишић  је истакао да се КМФ „Викторија“ увијек одазивао на хуманитарне акције у сврху промоције спорта и хуманости.Oвом приликом је позвао све љубитеље спорта да већ у недјељу подрже фудбалере КМФ „Викторија“ а самим тим и социјално  угрожене становнике наше општине.