03 novembar, 2023.

Potpisan Ugovor o saradnji JU „Centar za socijalni rad “Ribnik i Kluba malog fudbala „Viktorija“

Direktor JU „Centar za socijalni rad“ Ribnik Sanela Lučar i predsjednik Kluba malog fudbala „Viktorija“ Željko Stanišić potpisali su ugovor o saradnji kojim se KMF „Viktorija“ obavezuje da će u narednom periodu 30% od ukupno prodatih ulaznica na domaćim utakmicama proslijediti JU,,Centar za socijalni rad“ Ribnik, u cilju  pomoći  najugroženijim korisnicima socijalnih prava u vidu korpi životnih  namirnica. Cilj saradnje je podizanje svijesti kod cjelokupnog društva o potrebama najugroženijih članova naše opštine, isticanje humanosti, velikodušnosti i  plemenitosti kao najvrijednijih ljudskih osobina, promocija sporta i empatije među mladima i socijalizacija svih članova društva.

Sanela Lučar je izrazila zahvalnost KMF „Vikotrija“ što su prepoznali značaj ovakve saradnje i što postoje ljudi dobre volje spremni da pomognu, te je  pozvala

sve ljubitelje sporta da podrže ovu akciju i  uživajući u fudbalu daju svoj doprinos najugroženijim stanovnicima naše lokalne zajednice.

Željko Stanišić  je istakao da se KMF „Viktorija“ uvijek odazivao na humanitarne akcije u svrhu promocije sporta i humanosti.Ovom prilikom je pozvao sve ljubitelje sporta da već u nedjelju podrže fudbalere KMF „Viktorija“ a samim tim i socijalno  ugrožene stanovnike naše opštine.