07 април, 2022.

РАСТОКА ББ
РИБНИК

О  Б  А  В  Ј  Е  Ш  Т  Е  Њ  Е

Позивају се  лица са подручја општине Рибник, која испуњавају услове предвиђене Законом о заштити од пожара („Службени Гласник општине Рибник“ бр. 94/19) за вршење дужности ватрогасца у добровољној ватрогасној јединици Рибник и то за:

I –Упражњене позиције:

1.    Ватрогасац спасилац............................................................... бр. извршилаца 3
2.    Ватрогасац возач.....................................................................бр. извршилаца 2

II – Општи и посебни услови

Кандидати из тачке 1. и 2. треба да испуњавају опште и посебне услове предвиђене Статутом Ватрогасног друштва „Рибник “, Законом о раду и Законом о заштити од пожара.

III– Потребна документа

Као доказ о испуњавању општих услова кандидат прилаже:
-    копију личне карте,
Као доказ о испуњавању посебних услова кандидат доставља овјерене  фото-копије:
-    дипломе о завршеној средњој школи
-    возачке дозволе

IV – Рок за подношење пријава

Обавјештење ће бити објављено на Огласној табли Општине Рибник и на званичној wеб страници општине Рибник те на огласним таблама мјесних заједница.

Рок за подношење пријава је 15 дана од дана објављивања Обавјештења.  Пријаве на Јавни позив достављају се лично или поштом, на адресу: Ватрогасно друштво „Рибник“ Растока бб. Све додатне информације заинтересована лица могу добити позивом на број телефона: 066/ 662 – 337, Данијел Митровић.

Старјешина ВД „Рибник“
Данијел Митровић