22 август, 2022.

Жељка Цвијановић и Зоран Тегелтија посјетили Рибник

Жељка Цвијановић, предсједница Републике Српске и Зоран Тегелтија, предсједавајући Савјета министара БиХ посјетили су општину Рибник и овом приликом су, у згради општинске управе, разговарали са руководством општине. Састанку је предходила посјета Спомен соби борцима одбрамбено-отаџбинског рата на Тргу 9. јануар.  Начелник општине Рибник, Небојша Караћ, упознао је госте са пројектима који су у протеклом периоду успјешно реализовани  и пројектима који су у току,  при чему је истакао значајну подршку Владе РС  и изразио очекивања да помоћ Владе неће изостати и код будућих пројеката. На састанку је констатовано да је општина Рибник политички и финансијски стабилна локална заједница.

Током посјете обишли су ЈПУ „Србија“ и ЈУ Културно спортски центар Рибник” у Доњој Превији. Предсједница Републике је изразила задовољство што сваки пут кад посјети ову општину види напредак који је остварен у протеклом периоду.