22 avgust, 2022.

Željka Cvijanović i Zoran Tegeltija posjetili Ribnik

Željka Cvijanović, predsjednica Republike Srpske i Zoran Tegeltija, predsjedavajući Savjeta ministara BiH posjetili su opštinu Ribnik i ovom prilikom su, u zgradi opštinske uprave, razgovarali sa rukovodstvom opštine. Sastanku je predhodila posjeta Spomen sobi borcima odbrambeno-otadžbinskog rata na Trgu 9. januar.  Načelnik opštine Ribnik, Nebojša Karać, upoznao je goste sa projektima koji su u proteklom periodu uspješno realizovani  i projektima koji su u toku,  pri čemu je istakao značajnu podršku Vlade RS  i izrazio očekivanja da pomoć Vlade neće izostati i kod budućih projekata. Na sastanku je konstatovano da je opština Ribnik politički i finansijski stabilna lokalna zajednica.

Tokom posjete obišli su JPU „Srbija“ i JU Kulturno sportski centar Ribnik” u Donjoj Previji. Predsjednica Republike je izrazila zadovoljstvo što svaki put kad posjeti ovu opštinu vidi napredak koji je ostvaren u proteklom periodu.