07 novembar, 2022.

POČINjE SA RADOM „ŠKOLA ODBOJKE“

U prostorijama Kulturno sportskog centra „Ribnik“ u Previji, Načelnik opštine Ribnik  Nebojša Karać, održao je sastanak sa direktorima škola sa teritorije opštine Ribnik, direktorom  JU „Kulturno sportski  centar“ Ribnik“ i  odbojkaškim trenerom mr Milankom Samardžijom na temu  organizovanja „Škole odbojke“ za osnovce  sa područja opštine Ribnik, a nakon što je zainteresovanost za ovu vrstu sporta iskazalo preko 180 đaka.

Na sastanku je dogovoreno da se sa prvim trenizima otpočne od 11.11.2022. godine, te da se treninzi odvjijaju u dva termina sedmično, u fislkulturnoj sali Osnovne škole „Desanka Maksimović“ u Gornjem Ribniku ( ponedeljkom i petkom od 13:45 časova), te u sportskoj dvorani u Previji (ponedjeljkom i petkom od 16:00 časova). Troškove za treninge i rad „Škole odbojke“  finansiraće  opština Ribnik.