29 decembar, 2021.

Praznični prijem za predstavnike javnih ustanova i preduzeća

Povodom nastupajućih novogodišnjih i božićnih praznika, načelnik opštine Ribnik Nebojša Karać je danas u 11:00 časova u prostorijama opštinske uprave  organizovao prijem za predstavnike javnih vaspitno-obrazovnih ustanova i to: JPU “Srbija” Ribnik, JU OŠ “Desanka Maksimović” Ribnik,  JU OŠ “Nikola Mačkić” Previja,  JU OŠ “Petar Kočić” Sitnica, JU SŠC “Lazar Đukić” Ribnik,  a potom u 13:00 časova  i za predstavnike ostalih javnih ustanova i preduzeća i to: JZU “dr Dragan Vojvodić” Ribnik, JU “Kulturno sportski centar Ribnik”, JU  “Centar za socijalni rad” Ribnik, JU “Narodna biblioteka Ribnik”, JU “Turistička organizacija opštine Ribnik”, KP “Ribnik” a.d. Vatrogasno društvo Ribnik, ŠG “Ribnik”,  Pošta Ribnik i Policijska stanica Ribnik.

Na prijemu su razmjenjene čestitke povodom nastupajućih praznika i izražena nada da će saradnja opštinske uprave i javnih ustanova i preduzeća  biti uspješna i u narednoj godini.