04 septembar, 2023.

Održana „Kotlićijada 2023“

Deveta po redu „Kotlićijada“ održana je u nedelju 3. septembra u Eko-etno parku „Ledenac“ u Sitnici. Na ovogodišnjoj kotlićijadi učešće je uzelo 20 ekipa. Najbolji kotlić spremili su članovi ekipe „Veseli plamičak“ iz Drvara, najljepše uređen sto imala je ekipa Opštine Ribnik, dok su najveselije bile članice KUD „Petar Kočić Mrkonjić Grad“ – sekcija Ribnik. Učesnici kotlićijade su se takmičili i u sportskim disciplinama vrtimo hula hop, lomljenje ruke, brzo ispijanje piva, trčanje u vreći i nadvlačenje konopca. Pobjednicima su uručene diplome, a svim učesnicima zahvalnice. Organizator manifestacije je bila JU „Kulturno-sportski centar Ribnik“ a sponzori su bili „Vitinka“ ad Kozluk i Tuborg pivo.